Nadchodzi jesień, jakkolwiek się z tym czujemy nie mamy żadnego wpływu na aurę. Możemy jednak wpłynąć na nasze samopoczucie kupując np. nową torebkę do jesiennych kreacji. Skórzane torebki polskie oferuje bardzo wiele sklepów. Zastanówmy się jakie trendy będą tej jesieni i na co warto zwrócić uwagę.

NAJMODNIEJSZE SKÓRZANE TOREBKI POLSKIE

W tym roku jest w modzie bardzo dużo koloru. Można powiedzieć, że kolory żądzą ,wiodące to granatowy, bordowy, ciemny zielony i oliwkowy i oczywiście nieodłączny czarny. Projektanci torebek skórzanych polskich zgodnie z trendami proponują jeszcze zgaszony różowy. Poza kolorami znaczenie ma jeszcze połysk czy faktura skóry z węża. Hitem są wciąż skórzane torebki o geometrycznych kształtach oraz z metalowymi dodatkami. Kolory proponowane przez modowych stylistów na ten rok doskonale współgrają z kolorami polskiej jesieni. Torby skórzane męskie na ramię nie pozostają w tyle za tymi barwami, a do tego można kupić je w najmodniejszych fasonach. Firma CORSO oferuje cała gamę skórzanych torebek polskich projektantów.

KSZTAŁTY

W modzie możemy zaobserwować bardzo duże zróżnicowanie ,każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zwolenniczki stylu boho maja do wyboru torebki worki z chwostami a panie nowoczesne skórzane torebki polskie w kształcie kółek czy prostokątów. Nowa pora roku to doskonały pretekst do zmiany torebki, tak wiec przełamcie jesienną chandrę małymi zakupami i zaopatrzcie się w modny dodatek.

Komentarze z Facebooka
Pokaż więcej podobnych artykułów
Pokaż więcej w kategorii Różne