Nie jesteś w stanie zapłacić 20% zaliczki

Nabywcy domów, którzy nie są w stanie wyłożyć co najmniej 20% całkowitych kosztów jako zaliczki, są zobowiązani do wykupienia prywatnego ubezpieczenia kredytu hipotecznego w celu ochrony kredytodawcy przed brakiem zapłaty. W zależności od Twojej zdolności kredytowej oraz wysokości zaliczki, może on wynosić od 0,5% do 1,50% wartości kredytu, co może kosztować Cię tysiące więcej rocznie. Jeśli nie jesteś w stanie sobie na to pozwolić – skup mieszkań w Gdańsku będzie w stanie Ci pomóc! Wystarczy wybrać konkretny skup mieszkań i udać się na rozmowę z jego agentami, którzy doradzą Ci w tej sytuacji. Same pozytywy!

Sprawdź: Mieszkania Bydgoszcz

Spodziewasz się dużych wydatków w najbliższej przyszłości

Najgorszą rzeczą, jaka może się przydarzyć właścicielowi domu jest utrata zdolności do dokonywania regularnych miesięcznych płatności na hipotece. Nadchodzący ślub, zmiana pracy, nowe dziecko, lub inne poważne wydatki w najbliższej przyszłości mogą zmusić Cię do odłożenia zakupu nowego domu, aż będziesz w stanie spłacić kredyt hipoteczny, z czym nie powinieneś mieć problemów w przypadku skupu mieszkań – oni upewnią się jak wygląda sytuacja. Badania z zeszłego roku na temat skupów mieszkań to pokazują.

Komentarze z Facebooka
Pokaż więcej podobnych artykułów
 • nieruchomość z gdańskiego skupu nieruchomości

  Domy murowane czy drewniane?

  Jeśli siedzisz w handlem nieruchomościami, to musisz zauważać trend na drewniane domy R…
 • Mieszkanie zakupione za gotówkę z gdańskiego skupu mieszkań. Na zdjęciu widać kanapę, szafę, obraz oraz roślinę w doniczce.

  Florencja: plusy i minusy życia we Florencji

  Każdy, kogo znam, marzył o życiu we Florencji przynajmniej raz w życiu. Włącznie ze mną. I…
 • Inteligentne domy

  Wygoda jest siłą napędową przyjęcia nowej technologii inteligentnego domu. Jednym dotknięc…
Pokaż więcej w kategorii Nieruchomości