twarz kobiety po radiofrekwencji mikroigłowej

Radiofrekwencja mikroigłowa – szczegółowy przebieg zabiegu

Zanim przejdziemy do poniższego tekstu  – jeśli zastanawiasz się nad zabiegiem radiofrekwencji mikroigłowej, to warto pomyśleć o salonach medycyny estetycznej z Sosnowca. Miasto to znane jest z prawdziwych specjalistów, którzy znają się nie tylko na radiofrekwencji mikroigłowej, ale również na medycynie estetycznej ogólnie.

Wstępny wywiad do zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej

Przed przystąpieniem do faktycznego zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej trzeba ustalić, Czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania u pacjenta. przykładowymi przeciwwskazaniami mogą być: zaburzenia produkcji kolagenu, stan obniżonej odporności, gojenie się ran lub ciąża.

 

Radiofrekwencja mikroigłowa – znieczulenia

W zależności od zastosowanej energii radiowej stosuje się różne znieczulenia. Stosowane jest ono, w zależności od energii, do około 60 minut przed zabiegiem. Niektórzy pacjenci wymagają blokady nerwów przy wyższych ustawieniach energii radiowej.

Sprawdź: Medycyna estetyczna Bydgoszcz

 

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej – przebieg

Rękojeść urządzenia jest przykładana do obszaru leczenia, następnie stosowane są impulsy w trybie stałym. Może wystąpić niewielkie punktowe krwawienie. Zabieg może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry, jednak ważne jest, by pamiętać o tym, że każdy pacjent jest inny, tak samo jak rodzaje skóry są różne. Energia musi być dostosowana do miejsca leczenia oraz do rodzaju skóry.

 

Radiofrekwencja mikroigłowa – postępowanie po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu warto schłodzić skórę ponieważ może zmniejszyć to dyskomfort i obrzęk. Zwykle lekarz zaleci Ci stosowanie specjalnej maści z antybiotykiem od jednego do trzech dni po zabiegu. W tym czasie powinnaś powstrzymać się od używania filtrów przeciwsłonecznych i makijażu do czasu, aż utwory pół mikroigłach zamkną się (najczęściej do 3 dni po zabiegu).

kobieta w makijażu permanentnym Previous post Makijaż permanentny – informacje w pigułce
laptop z wynajmu laptopów Next post Wynajem laptopów dla firm – czy warto?