Zabezpieczenie przed wodą, płynami czy brudem różnych powierzchni to nie lada wyzwanie. Już nie musisz martwic się, jak utrzymać w czystości kabinę prysznicową nieposiadającej powłoki ochronnej. Podobnie jest z ceramiką, armaturą. Powłoki hydrofobowe są już do kupienia, w zasięgu ręki potencjalnego klienta.

Powłoki hydrofobowe – wypróbuj w łazience

Utrzymanie czystości w łazience nigdy, nie było takie proste, jak obecnie! Technologia preparatu sprawia, że woda jest odpychana z powierzchni, na którą został naniesiony środek. Powłoka hydrofobowa nałożona na tafle szkła prysznicowego sprawi, że woda na szybie zostanie poddana tak zwanemu perleniu, łatwiej usunie się ją z powierzchni lub samoczynnie spłynie. Możesz powłokę nanieść na ceramikę, a nawet na armaturę chromowaną. Pozwoli to, dłużej cieszyć się danym przedmiotem. Zapomnisz co to zacieki na przedmiotach z wody pełnej minerałów.

Koniecznie przeczytaj – środki ostrożności

Przed zastosowaniem na daną powierzchnię, sprawdź, jakie są zalecenia danego producenta. Niektóre środki pozostawiają mleczną warstwę, wówczas taka powłoka nie sprawdzi się na szybie. Po nałożeniu omawianego preparatu, podczas codziennego sprzątania nie używamy środków chemicznych, nie szorujemy danej powierzchni. Wystarczy używanie wody.

Powłoki hydrofobowe mają szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle. Warto z tak dobrych rozwiązań skorzystać w gospodarstwie domowym. To nie tylko oszczędność czasu, ale także finansów poniesionych na zakup środków chemicznych.

Komentarze z Facebooka
Pokaż więcej podobnych artykułów
  • Rodzaje sierści u psów 

    Sierść psa jest jego naturalną ozdobą, ale również pełni wiele ważnych funkcji. Latem izol…
  • Często popełniane błędy nowych przedsiębiorców

    Rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia biznesowego może naprawdę dać ci wszystkie odczucia. Je…
  • Korporacje a CSR

    Co mogą zrobić korporacje, aby zaradzić niedoborowi, który zdaniem wielu ogranicza rozwój …
Pokaż więcej w kategorii Różne