Mieszkanie zakupione za gotówkę z gdańskiego skupu mieszkań. Na zdjęciu widać kanapę, szafę, obraz oraz roślinę w doniczce.

Florencja: plusy i minusy życia we Florencji

Każdy, kogo znam, marzył o życiu we Florencji przynajmniej raz w życiu. Włącznie ze mną. I to jest oczywiste. Przeprowadzka do jednego z najbardziej romantycznych i pięknych miast na świecie powinna być oczywista, tym bardziej, żę na rynku ostatnio pojawiło się mnóstwo inwestorów, których specjalnością jest skup mieszkań za gotówkę.

Oczywiście nie jest to tak skrajnie proste jak wpisanie w wyszukiwarkę: “skup mieszkań za gotówkę”, więc warto chwilę się zastanowić przed podjęciem takiego wyboru. Wiele osób podejmuje takie decyzje nierozważnie, jednak nie pamiętają one o tym, że skup mieszkań za gotówkę skupowi mieszkań za gotówkę nie jest równy.

 Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

 

Plusy mieszkania we Florencji

  • jedzenie! Tak, oczywiście, jedzenie musiało znaleźć się wśród plusów mieszkania we Włoszech. Z jedną z najlepszych kuchni na świecie, Florencja spełnia oczekiwania i podniebienia zarówno obcokrajowców, jak i miejscowych, niezależnie od tego, czy jesz w restauracji Michelin, czy od ulicznego sprzedawcy.
  • jakość życia: podobnie jak w Porto, Florencja jest zrelaksowanym miastem, które cieszy się wspaniałą pogodą prawie przez cały rok i jest bezpiecznym miastem.

 

Wady mieszkania we Florencji

  • brak pracy: jeśli przeprowadzasz się do Florencji jako student, powinieneś być w porządku ze znalezieniem pracy tymczasowej. Ale jeśli szukasz bardziej stabilnej pozycji, możesz mieć trudności ze znalezieniem odpowiedniej okazji.
  • Transport publiczny: podobnie jak w pozostałych częściach Włoch, transport we Florencji jest daleki od doskonałości, ale rower powinien rozwiązać wszystkie problemy, ponieważ miasto jest dość małe.
Lekarz dermatolog ze Świecia trzymający w ręku stetoskop - symbol lekarski Previous post Domowe zwalczanie trądziku – dermatologicznie potwierdzona skuteczność
Next post Dlaczego microblading wygląda na niebieski?